Barvící HairCamp

Barvící HairCamp

27. 7.–31. 7. 2020

Pondělí

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část základy barev jsou záklydy a bez nich to nepůjde, aplikace, výběr odstínů, pochopení, co barva dělá a jak.

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – způsoby aplikace barvy, krytí bílých vlasů

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: Welcome párty pod hvězdami

Úterý

7:30–8:30: Yóga. Na kadeřnický záda. Neboj, není to nic těžkýho. A pokud nejsi ranní ptáče, chodit nemusíš a sejdeme se až na kávě.

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část – změny barev a komplikovanější techniky změn odstínů. Výběr barvy podle typu klienta

12.00–12.30: Oběd

12.30–16.00: Praktická část – změny barev. Práce na složitějších barevných efektech

17.00: the ~ academy: S Renátou Tomkovou o KONZULTACI A DIAGNÓZE

Středa

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Sleduj a uč se! Techniky klasických melírů 100x jinak. Nikdy se neomrzí

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – není melír jako melír. A tak si ho vyzkoušíme. HUSTÝ!

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: Uvař si sám s tajemným hostem

Čtvrtek

7:30–8:30: Yóga. I jiné části těla je potřeba rozcvičit než jen záda. A hlavně po večírku.

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Sleduj a uč se! Baleyage od A do Zet. Tak jak je znáš i neznáš. Nejdřív omrkneš a …

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část… hned vyzkoušíš na modelkách. Protože jen sledování nestačí

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: TOP SECRET

Pátek

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Be Creative! Už jsi skoro profík a tak se pojďme podívat na něco hooodně peprného. A to Doslova z celého světa!

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – bylo by ti určitě líto si to nevyzkoušet. A tak se do toho pustíme

Vždy se pracuje na modelkách nebo umělých hlavách. Bez nářadí to určitě nepůjde!

Rovnou ti prozradím, že hned první den v pondělí s námi bude na praktické částí Filip Cowboy, který je nejlepší v prodeji nářadí. Nůžek, kartáčů, hřebenu a mnoho dalšího. Má pro nás připravené zajímavé nabídky, ale hlavně: Bude s námi proto, abychom mohli pracovat s jeho nářadím a zjistili tak, co nám nejvíce vyhovuje. Jednoduše řečeno, abychom nekupovali zajíce v pytli!

Školitelé

Roman Šnajdrvint

Roman pracuje jak za kadeřnickým křeslem, tak i jako školitel. Deset let školil kadeřníky pro velkou značku a nyní má sérii svých školení, kde se zaměřuje na barvení od Á až do Zed a na školení v oblasti komunikace, marketingu a PR. Roman ti ukáže a vysvětlí, jak to vlastně všechno začalo, jak a co s čím funguje a co se stane když smícháš to a ono. Zároveň ti pomůže v komunikaci s klientem a dá tipy, co dělat a rozhodně nedělat v kadeřnickém salónu.

@romansnajdrvint

Jan Chvojka

Nastoupil do salonu po škole, ale s velkou ambicí stát se perfektním kadeřníkem. A díky jeho přístupu k práci, kterou vnímá jako náplň života, se mu jeho sen rychle splnil. Od roku 2017 cestoval a inspiraci sbíral v USA, Thajsku, Paříži i Londýně. Vzdělával se v akademii Tony&Guy a účastnil se školení amerických kadeřníků. Na podzim roku 2019 se vrátil zpět do našeho salonu, kde svým kolegům předává získané zkušenosti. Honza má rád preciznost a proto jemný, rychlý a efektivní melír je jeho přednost. Honza ti předá své tipy a triky, jak na něj! Na ten melír samozřejmě 🙂

@lostinthehair

Diana Dee Kratochvílová

Rok 2020 bez technik baleyage? Co by to bylo za pořádný HairCamp, kdyby se tu tyto techniky neodškolily. Dee je vyhlášená pro své úžasné baleyage, které vypadají tak přirozeně, ale přitom tak efektně. Její cesta k skvělé kadeřnici a dobré školitelce nebyla krátká. Jako začátečník hned naskočila do věhlasného salonu Michala Zapoměla, pak Bomton, na chvíli do Austrálie načerpat inspiraci z ciziny a od roku 2014 působí v salonu RED. Diana je neskutečný zvíře! Máš se na co těšit!

@dianadeehair

Kateřina Muratová

Buď kreativní. Jak jinak zakončit týden plný barvení než s technikami už na vyšším levelu. Kdo jiny než Kateřina. Na HairCamp přiletí z Barcelony, kde momentálně druhým rokem žije, pracuje a školí v Anthony Llobet academy. Zde je kreativním ředitelem a společně se svými kolekcemi a momentálně i Masterclassem kolaboruje se značkou L’Oréal pro celé Španělsko. Kateřina je opravdovou třešničkou. Třešničkou na dortu celého barvícího týdne.

@katemurat

Filip Dvořák (COWBOY)

Jako profesionální kadeřník nemůžeš pracovat jen tak s ledajakým nářadím. My všichni si kartáče, nůžky, hřebeny pořizujeme u našeho Filipa. Ten je tak hodný, že hned první den HairCampu přijede a zapůjčí ti své nářadí, ať si mlžeš vše vyzkoušet a popřípadě si to objednat. Jednoduše: Nechceme, aby sis kupoval zajíce v pytli!

@filip_cowboy

Renáta Tomková

Znát perfektně složení vlasového vlákna a jeho funkčnost je základ kadeřnického řemesla, které z vás dělá opravdového profíka! Jaký je rozdíl mezi proteinem a hydratací a proč jsou tyto termíny pro nás důležité? Jak poznáme mechanicky a chemicky poškozený vlas a jaká varianta péče je pro to potřeba? Tvrdost vody, vnější vlivy, nemoci či špatně zvolené produkty, to vše našim klientů ovlivňuje zdraví vlasů. K odtajnění všech tajemství Vám pomůže správná konzultace a diagnóza! 

O tom, jak se stát opravdovým vlasovým špiónem, jaké znalosti nám poumůžou v kadeřnické sebejistotě a jak probíhá školení HAIR SPY v the ~ academy si povíte s Renátou Tomkovou! 

Teď něco málo k ceně.

Víme, že není malá. Uvědomujeme si, že cena není malá a rádi ti to objasníme. Cena za jeden týden je 16.990 Kč, což se zdá jako opravdu velká částka. Ale když si to rozpočítáme, vychází to na 3.400 Kč na den. Na den se špičkovým školitelem, který by tě jednotlivě stál mnohem více. S některými se nemáš možnost ani setkat, jelikož jsou součástí pouze HairCampu. V ceně je zahrnuto i občerstvení, materiál a taky nějaká ta zábava…Ale o tom, potom.

Abychom ti to ještě více usnadnili a protože to bereme i podle svých zkušeností, že  není jednoduché hned tak našetřit celou částku, umožňujeme HairCamp zaplatit na 3 splátky.

  1. Splátka je 5.000 Kč
  2. Splátka je 5.000 Kč
  3. Splátka a poslední je 6.990 Kč

To zní fér ne? Více o termínech a splátkách, kdy a jak se co platí, obdržíš v emailu.

Věděli jste že: můžete jít na oba HairCampy? A stát úplnou špičkou jak v barvení, tak i ve střihu? A pro takové nadšence je tu i výhodnější cena a to: 30.000 Kč která se stejně jako u jednotlivých HairCampů platí na 3 splátky. V případě zájmu zarezervuj oba kempy pod stejnými údaji.