Barvící Hair Camp 27. 7. – 31. 7. 2020

16 990 

Barvící Hair Camp 27. 7. – 31. 7. 2020

Není skladem

Katalogové číslo: 201 Kategorie:

Popis

Posunout své kadeřnické umění o level výše za týden?

Máš jedinečnou možnost strávit spoustu dní v kuse s těmi nejlepšími ve svém oboru a naučit se více než doteď. Zvučná jména na jednom místě. Se všemi se můžeš potkat, seznámit, pobavit a hlavně se naučit mnoho z kadeřnické praxe.

Jsi v oboru dlouho nebo právě začínáš? Jsi kadeřník, majitel salonu nebo vlasový nadšenec? Nerozlišujeme, chceme upevnit kadeřnickou komunitu, učit se jeden od druhého, chceme vytvořit síť a od ní se odrazit.

Více informací o barvícím HairCamp.

Teď něco málo k ceně.

Víme, že není malá. Uvědomujeme si, že cena není malá a rádi ti to objasníme. Cena za jeden týden je 16.990 Kč, což se zdá jako opravdu velká částka. Ale když si to rozpočítáme, vychází to na 3.400 Kč na den. Na den se špičkovým školitelem, který by tě jednotlivě stál mnohem více. S některými se nemáš možnost ani setkat, jelikož jsou součástí pouze HairCampu. V ceně je zahrnuto i občerstvení, materiál a taky nějaká ta zábava…Ale o tom, potom.

Abychom ti to ještě více usnadnili a protože to bereme i podle svých zkušeností, že není jednoduché hned tak našetřit celou částku, umožňujeme HairCamp zaplatit na 3 splátky.

  1. Splátka je 5.000 Kč
  2. Splátka je 5.000 Kč
  3. Splátka a poslední je 6.990 Kč

To zní fér ne? Více o termínech a splátkách, kdy a jak se co platí, obdržíš v emailu.

Věděli jste že: můžete jít na oba HairCampy? A stát úplnou špičkou jak v barvení, tak i ve střihu? A pro takové nadšence je tu i výhodnější cena a to: 30.000 Kč která se stejně jako u jednotlivých HairCampů platí na 3 splátky. V případě zájmu zarezervuj oba kempy pod stejnými údaji.