Z h*ven do nirvány 2. 3. 2023

3 500 

Datum: 2. 3. 2023 10–16 hod
Místo: the academy, Havanská 11, Praha 7
Variabilní symbol: 2020105

Zbývá míst: 19

Kategorie: Štítky: ,

Popis

Z H*VEN DO NIRVÁNY

Představte si, že je pátek večer. Máte za sebou zase celý týden práce. Několik hodin denně na nohách, které Vás bolí, stejně jako záda a ruce. Hlavu máte plnou příběhů stovky klientů, které Vám prošli rukama. Až teď konečně máte čas na sebe a rodinu. V pátek večer. Uvařit, vyprat, uklidit a najít někde sílu na aktivity pro zbývající dva volné dny. A v pondělí zase od znova. A to všechno skoro zadarmo.

Shoduje se Váš život s tím, co jste si právě přečetli? Tak přesně pro Vás jsme připravili společné setkání, jehož tématem bude hodnota, cena, sebehodnocení a sebehodnota. Moc dobře víme, že tyhle slova jsou strašákem každého, kdo pracuje ve službách. Proč je pro nás tak těžké stanovit si svou cenu? Vždyť si za svojí prací tak stojíme, máme ji rádi, žijeme pro ní. Jak je možné, že nám dělá takový problém ohodnotit sám sebe?

Proč se bojím své klientce, která ke mně chodí tolik let říct o víc peněz? Proč dávám kamarádce lepší cenu, i přestože ona mi dává jen čas, který tráví u mě na službě? Jak je možné, že po mě chce rodina slevu a já nedokážu říct ne? Proč nám představa, že zvedneme cenu za naše služby vytváří tak obrovský vnitřní stres?  Za celou touhle patovou situací stojí strach. Jak se ho tedy zbavit a posunout se konečně dál?

Oba z nás jsme si všechny tyhle situace zažili na vlastní kůži. Ale také jsme se z ní zvládli dostat! Víme, že cesta Z H*VEN DO NIRVÁNY není jednoduchá a je velmi trnitá, ale ten cíl je doslova k nezaplacení. A tohle bychom Vám rádi předali. Protože není nic lepšího, než se každé ráno těšit do práce, mít dostatek volného času na sebe a odpočinek a nemít z toho výčitky! Umět říkat s laskavostí NE a nebát se odmítnout to, co nechcete. Vědět naprosto přesně kdo jsem, co jsou mé hodnoty a moje hranice a pevně si za nimi stát.

Přijďte si na školení pro získání sebejistoty a nalezení vlastních hodnot, které vedou třeba k takovým cenám, které odpovídají přesně tomu, co děláme a které posléze dokážeme aplikovat bez ostychu na všechny, kteří nám projdou rukama a to bez rozdílu! Sestavili jsme pro Vás jednoduchý návod, jak si najít a žít vlastní Nirvánu! A to Vám udělá co? To Vám udělá dobře!

Na společnou cestu za lepšími zítřky se na Vás těší Roman Šnajdrvint & Dominika Reslerová

potkáme se

v prostorách the academy, Havanská 11, Praha 7, 170 00

časový plán

10:00 – 12:30 | začátek stáže
12:30 – 13:30 | obědová pauza
13:30 – 16:00 | pokračování & závěr

platební údaje

částka 3500 Kč
číslo účtu 1264223034/3030 (Air bank)
variabilní symbol 2020105

Platbu prosím uhraďte nejdéle do 5 pracovních dnů. Pro vystavení faktury nám prosím zašlete na roman@snajdrvint.cz Vaše IČO a DIČ (v případě, že jste plátce DPH).

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit! Budeme se na Vás těšit!

Roman Šnajdrvint
+420 724 709 316
skoleni@snajdrvint.cz

Dominika Reslerová
+420 777 300 591
dominikareslerova@gmail.com