HAIR CAMP Romana Šnajdrvinta

Stříhací HairCamp

Stříhací HairCamp

3. 8.–7. 8. 2020

Pondělí

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část o servisu ke klientce, komunikaci a stylngu. Budeme si hodně povídat a ukážeme si základní věci

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – celý den bude ve znameních fénu, kulmy a komunikace

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: Welcome párty pod hvězdami

Úterý

7:30–8:30: Yóga. Na kadeřnický záda. Neboj, není to nic těžkýho. A pokud nejsi ranní ptáče, chodit nemusíš a sejdeme se až na kávě.

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část – a hned si ukážeme, co s dlouhými vlasy. Jak na ně. Kolik střihů je možné s nimi udělat

12.00–12.30: Oběd

12.30–16.00: Praktická část – bez práce nejsou koláče a proto si to zafixujeme do paměti zkušenostmi

17.00: the ~ academy s Alešem Jurnyklem o TRICHOLOGII

Středa

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část – Ufff. Třetí den a na řadě jsou mikáda. Je něco těžšího? Ale my to dáme.

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – a celý den je budeme pilovat. Večer si zasloužíme skleničku

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: Uvař si sám s tajemným hostem

Čtvrtek

7:30–8:30: Yóga. I jiné části těla je potřeba rozcvičit než jen záda. A hlavně po večírku.

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část – Pixie! Krátké střihy. Šik účesy pro odvážné ženy. Bez toho by to nebyl ten správný HairCamp

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – nevaž se, odvaž se a prostříhej se až ke krátkým vlasům!

17.00–18.30: Volný program

19.00–???: TOP SECRET

Pátek

8.30–9.00: Ranní káva

9.00–12.00: Teoretická část – Final Touch! Všechno krásný jednou končí a tak si na závěr ukážeme jak dodat třešničku na dort

12.00–12.30: Oběd

12.30–17.00: Praktická část – teď si zkusíš být kreativní a hravý

Vždy se pracuje na modelkách nebo umělých hlavách. Bez nářadí to určitě nepůjde!

Rovnou ti prozradím, že hned první den v pondělí s námi bude na praktické částí Filip Cowboy, který je nejlepší v prodeji nářadí. Nůžek, kartáčů, hřebenu a mnoho dalšího. Má pro nás připravené zajímavé nabídky, ale hlavně: Bude s námi proto, abychom mohli pracovat s jeho nářadím a zjistili tak, co nám nejvíce vyhovuje. Jednoduše řečeno, abychom nekupovali zajíce v pytli!

Školitelé

Roman Šnajdrvint

Roman pracuje jak za kadeřnickým křeslem, tak i jako školitel. Deset let školil kadeřníky pro velkou značku a nyní má sérii svých školení, kde se zaměřuje na barvení od Á až do Zed a na školení v oblasti komunikace, marketingu a PR. Roman ti ukáže a vysvětlí, jak to vlastně všechno začalo, jak a co s čím funguje a co se stane když smícháš to a ono. Zároveň ti pomůže v komunikaci s klientem a dá tipy, co dělat a rozhodně nedělat v kadeřnickém salónu.

@romansnajdrvint

Michal Zelenka

Glamour, elegance a ženskost. To je to, co dokáže Michal vnést do vlasů každé ženy a proto ti Michal ukáže, jak pracovat s dlouhými vlasy. Jeho neskutečná pokora a píle ho dostala ke školitelovi s pověstí učitele trpělivého s nesmírnou elegancí. Michal je ambasador značky, účastní se velkých focení, show v České republice a v zahraničí.

Miroslava Myšička Hajdová

Mirka je kreativní ředitelkou Red Salonu a zároveň je oficiální členkou týmu celebrity mezi kadeřníky, britského hairstylisty Eugena Souleimana, který mimo jiné vytváří účesy pro módní přehlídky světových návrhářů v Londýně, New Yorku či Paříži. Nejen že ví, co se nosí, ale taky co se děje, kam se chodí, kde se jí…. Její účesovou tvorbu můžete vidět jak na světové, ale i domácí scéně fashion weeku, kde byla několikrát po sobě hlavní hairstylistkou. Zastihnout ji, je výjimečné. Na HairCampu máš jedinečnou příležitost nechat se inspirovat nebo si vést ruku pro dokonalý střih Mikád a Bob střihů…unbelievable!

@mirka_mysicka

Tereza Vlasáková

Kdo by neznal milou a úžasnou Terezu Vlasákovou. Terezka je sice benjamínkem mezi plejádou těchto školitelů na druhou stranu nejsilnějším influencerem této skupiny. Ty máš tu možnost být přímo s Terezou a okoukat „jak se to dělá“. Jak na ty krásné fotky, kterých je plný instagram. Věř, že to se ti bude určitě hodit.

terezavlasakova.cz

David Klíč

Pixie, pixie, pixie… bez krátkých vlasů by to nikdy nebylo ono. A proto mladý David, který už dnes zaškoluje své kolegy na salonu, se rozkrájí i pro tebe na HairCampu. Jeho dokonalé a precizní střihy jsou vždy zárukou kvality!

@david.klic

Petra Měchurová

Je jednou z nejvýznamnějších osobností české kadeřnické scény a ocenění pravidelně získává i na mezinárodních kadeřnických show. Je první ženou na světě, která získala nejprestižnější kadeřnickou cenu AIPP Grand Trophy a zařadila se tak mezi světové kadeřnické celebrity. Stala se juniorským i seniorským mistrem ČR v účesové tvorbě a v soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards získala titul Kadeřník roku, cenu za nejlepší komerční účes a mnoho dalších. Petra tě na HairCampu provede dokonalým a nesmírně důležitým finálním stylingem a různými druhy účesů.

@petramechurovasusserova

Filip Dvořák (Badboy)

Jako profesionální kadeřník nemůžeš pracovat jen tak s ledajakým nářadím. My všichni si kartáče, nůžky, hřebeny pořizujeme u našeho Filipa. Ten je tak hodný, že hned první den HairCampu přijede a zapůjčí ti své nářadí, ať si mlžeš vše vyzkoušet a popřípadě si to objednat. Jednoduše: Nechceme, aby sis kupoval zajíce v pytli!

@filip_cowboy

Aleš Jurnykl

Trichologie je věda zabývající se vlasovou pokožkou. Mít krásné vlasy znamená mít zdravou pokožku vlasů! Jak správně pátrat po příčinách problematiky a onemocněních jako jsou lupy, nadměrné maštění či padání vlasů? Co je dermatitida, alopecie nebo jak poznat lupénku? O tomhle všem si popovídáte se zkušeným trichologem Aleš Jurnykl. 

Povíte si, jak probíhá v the ~ academy školení TRICHOLOGY I. a TRICHOLOGY II., díky kterým získáte maximum teoretických znalostí v tématu vlasové pokožky a stanete se odborníkem, který ve svém salonu může nabídnout službu, kterou ocení každý klient!

Teď něco málo k ceně.

Víme, že není malá. Uvědomujeme si, že cena není malá a rádi ti to objasníme. Cena za jeden týden je 16.990 Kč, což se zdá jako opravdu velká částka. Ale když si to rozpočítáme, vychází to na 3.400 Kč na den. Na den se špičkovým školitelem, který by tě jednotlivě stál mnohem více. S některými se nemáš možnost ani setkat, jelikož jsou součástí pouze HairCampu. V ceně je zahrnuto i občerstvení, materiál a taky nějaká ta zábava…Ale o tom, potom.

Abychom ti to ještě více usnadnili a protože to bereme i podle svých zkušeností, že  není jednoduché hned tak našetřit celou částku, umožňujeme HairCamp zaplatit na 3 splátky.

  1. Splátka je 5.000 Kč
  2. Splátka je 5.000 Kč
  3. Splátka a poslední je 6.990 Kč

To zní fér ne? Více o termínech a splátkách, kdy a jak se co platí, obdržíš v emailu.

Věděli jste že: můžete jít na oba HairCampy? A stát úplnou špičkou jak v barvení, tak i ve střihu? A pro takové nadšence je tu i výhodnější cena a to: 30.000 Kč která se stejně jako u jednotlivých HairCampů platí na 3 splátky. V případě zájmu zarezervuj oba kempy pod stejnými údaji.