školení o komunikaci

Určitě znáte ten nepříjemný pocit, když si nerozumíte se svou klientkou. Třeba s takovou, co vám tolik vysává energii a klepete se, jen když vidíte její jméno v kalendáři! Proč se tohle děje a jak se takové klientky taktně zbavit?
Co udělat pro to, abychom takovému případu uměli předcházet? Školení KEY-MMUNICATION vám ukáže, jak v takových situacích ideálně jednat! Pomůže vám zlepšit komunikaci a posunout ji na vyšší úroveň.
Přihlaste se na stáž, kde se naučíte lépe pochopit každého svého klienta, jeho chování a jednání. Osvojíte si umění přizpůsobit se druhému člověku a najít s ním společnou řeč tak, abyste si porozuměli a dokázali se na sebe napojit ve prospěch obou stran.
Správná komunikace je základním stavebním kamenem každého mezilidského vztahu. Přijďte si na školení pro perfektní přehled typů osobností, díky kterému získáte absolutní sebedůvěru v rámci dokonalé komunikace a jistotu co a kdy říci tak, abyste se vy i váš klient cítili vždy maximálně komfortně!

roman na školení o komunikaci
zelené kolo
červená barva

CENA STÁŽE
3.900,- Kč

ČASOVÝ PLÁN
Začátek stáže  09:00
Polední pauza  13:00 – 14:00
Konec stáže     18:00

žlutá barva

CO S SEBOU?
Na toto školení nepotřebujete žádné pomůcky.

Na stáži pro vás bude připraveno malé občerstvení. Na konci školení získáte certifikát o účasti. (Certifikát lze získat pouze po kompletním absolvování celé stáže, v plném časovém rozsahu).

roman na školení o komunikaci
modrá barva

KUDY K NÁM?
Jana Zajíce 26, Praha 7, 170 00 (vchod z ulice Havanská), tramvajová zastávka LETENSKÉ NÁMĚSTÍ
theacademy@myone.cz
recepce +420 725 856 125

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

PŘIHLASTE SE ZDE: